МОЛОДЬ В ДІЇ – РЕАЛЬНА ТА ПЕРЕВІРЕНА МОЖЛИВІСТЬ

фото з сайту ipress.ua
фото з сайту ipress.ua

Тисячі молодих людей із країн Європи навчаються, розвиваються, створюють, допомагають, ініціюють, покращують, пізнають та закохуються… одним словом ДІЮТЬ! А Ви готові використати свій шанс у Програмі «Молодь в дії»? 

Про існування Програми “Молодь в дії” чуємо із 2007 року – що ініційована вона  Європейським Союзом, та робить суттєвий вклад у набуття компетентності молоді, даючи можливості для неформального і неофіційного навчання європейського виміру. За її підтримки молоді люди з України у співпраці з партнерами з інших країн  можуть брати участь у молодіжних обмінах та міжнародній волонтерській діяльності. Молодіжні лідери, працівники організацій та інституцій, які працюють з молоддю, мають можливість підвищувати свій професійний рівень на тренінгах та інших заходах, спрямованих на налагодження партнерства, підвищення якості реалізованих проектів та поглиблення своїх знань у різних сферах молодіжної роботи.

Програма “Молодь в дії” ґрунтується на неформальній освіті і має на меті:

  • сприти активному громадянству молоді загалом і європейському громадянству зокрема;
  • розвивати солідарність і толерантність між молодими людьми, особливо для зміцнення соціального зв’язку в Європейському Союзі;
  • посилювати взаєморозуміння між молодими людьми з різних країн;
  • сприяти розвитку якісних систем підтримки молодіжної діяльності і життєздатності громадських організацій у молодіжній сфері;
  • поширювати європейську співпрацю у молодіжній сфері.

Більш детальну інформацію про Програму можна знайти у посібнику (завантажити тут).

Яку фінансову підтримку можна отримати в рамках Програми?
У рамках Програми “Молодь в дії” можна отримати фінансову підтримку на організацію міжнародних молодіжних зустрічей, Європейської волонтерської служби, тренінгів, семінарів, заходів з налагодження партнерства, навчальні поїздки, стажування тощо. Обов’язковою умовою є міжнародний характер діяльності. Спільні проекти подаються на розгляд до Національних агенцій т.зв. Програмних країн (27 країн ЄС, 3 країни-члени ЄАВТ та країна-кандидат на вступ до ЄС) і розподіляються між організаціями-партнерами у кожній країні відповідно до умов проекту. Проектна діяльність може відбуватися на території як Програмних, так і інших (партнерських) країн, у тому числі й України.

На жаль, на сьогодні Україна не може повністю використовувати усі блага цієї Програми, так як ми входимо до сітки країн Східної Європи та Кавказу, а для останніх як відомо є окремі умови участі. Зокрема це стосується участі у п’яти акціях Програми:

  • Акція 1 – Молодь для Європи
  • Акція 2 – Європейська волонтерська служба
  • Акція 3 – Молодь в світі
  • Акція 4 – Системи підтримки молоді

Лише  три із них відкриті для співпраці з Партнерськими країнами, а саме: Європейська волонтерська служба (Акція 2); Молодіжні обміни (Акція 3.1.1); Тренінги та мережеві проекти (Акція 3.1.2).  Офіційними партнерами Програми у реалізації Європейської Волонтерської Служи можуть бути лише акредитовані організації, які є у електронній базі.

З 2011 року РНГО «Центр соціального партнерства» є акредитованою як приймаюча та відправляюча організація, наш EIRef 2011-PL-81.

З того часу представники нашої організації неодноразово брали участь у різноманітних заходах у рамках Програми: навчальний тренінг у Словаччині (жовтень 2011), семінар у Німеччині (грудень 2012), короткостроковий проект із EVS. Участь у цих заходах дозволяє із впевненістю підтвердити, що Програма «Молодь в дії» – це реально, цікаво, корисно та надійно! Тож якщо Вас це зацікавило – чекаємо на Ваші запитання та пропозиції!Залишити відповідь