Олександр Такул про громадянське суспільство

Олександр Такул

Народився у 1967 р. в місті Томашпіль, Вінницької області. З 1968 року мешкає в місті Суми.
Вища юридична (Харківський Національний Університет внутрішніх справ). В громадському сектрі працює з 2001 р.

Брав участь у навчальних програмах за темами діяльності НДО. А також, тренінги для тренерів за темами: “Громадянське представництво”; “Побудова мереж НДО”; “Стандартизація соціальних послуг за системою ISO”; “Публічна політика” та ін. Має досвід тренерської діяльності для представників громадських організації, органів місцевої влади та журналістів. А також, досвід бізнес-тренінгів.

У 2005 р. — професійне стажування у США в межах Проекту “Гармонія”
У 2006 р. — стажування в Польщі за темою “Публічна політика ЄС”
У 2007 р. — літня школа з прав людини у Варшаві (Гельсінський фонд з прав людини).

Є засновником Сумського міського об’єднання громадян “Громадське бюро “Правозахист” і Регіональної непідприємницької громадської організації “Центр Соціального Партнерства”, діяльність яких на цей час підтримує у якості волонтера.

Має досвід роботи у міжнародних проектах: 2002-2006 — Проект ЄС “Розвиток громадянського суспільства”; з 2008 р. до цього часу працює у Проекті ЄС/ПРООН “Місцевий розвиток орієнтований на громаду”.

Є автором публікацій про діяльність “третього сектора”. Співавтор довідкового посібника “Соціальне партнерство”, довідника “Практичні поради НПО з питань правового регулювання”, брошури “Вирішення місцевих проблем: партнерство чи протистояння”, публікацій за темою подолання корупції в Україні та ін.

Екперт з питань діяльності громадських організацій та їх взаємодії з органами місцевої влади.
Брав участь у дослідженнях з питань розвитку філантропії та Community Foundation та роботі груп з підготовки законопроектів та місцевих нормативних актів.Залишити відповідь