історія організації

Сумський Центр Соціального Партнерства (ЦСП) розпочав свою роботу у листопаді 2003 року в межах проекту ЄС «Розвиток громадянського суспільства в місті Київ та обраних регіонах України», який був частиною програми ТАСІС та здійснювався бельгійсько-українсько-німецьким консорціумом Transtec у партнерстві з ІСАР Єднання, АСЕ Europe, DRA e.V. за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.

 • 2004

  заснування організації

  У червні 2004 ЦСП зареєстровано як Регіональну непідприємницьку громадську організацію «Центр Соціального Партнерства» (РНГО «ЦСП»).
  Зареєстрована громадська організація стала правонаступником результатів проекту, в межах якого її було створено.

 • 2005

  перші проекти

  З червня 2005–2007 роки РНГО «ЦСП» стає виконавцем дворічного проекту ЄС «Розвиток громадянського суспільства» в Сумській області, крім того паралельно здійснює самостійну діяльність спрямовану на розробку та впровадження власних проектів.

 • 2007

  офіс в Черкасах

  У 2007 році ЦСП відкриває офіс в Черкаській області

 • 2010

  спільні регіональні проекти

  2009–2010 роки ЦСП стає виконавцем проекту ЄС «Впровадження Європейських стандартів в діяльність українських медія» в Черкаській та Сумській областях.

чим ми можемо бути корисними?

Ми надаємо послуги з організаційного розвитку громадських об’єднань, проводимо навчання та коучінг-сесії. Також готові розглянути Ваші пропозиції!

Прагнете ефективно розвивати громадянське суспільство?