Співпраця з Програмою “Access”

 Центр  Соціального Партнерства  у Черкасах став партнероом  громадської організації з США «Міжнародний освітній центр захисту сім’ї  360» у реалізації освітнього проекту «Програми Access», яка проходить під егідою Офісу програм англійської мови  Бюро освітніх та культурних програм Державного Департаменту США. 

Програма Access надає можливість талановитим учням з малозабезпечених сімей та з обмеженими фізичними можливостями віком від 13 до 20 років в різних країнах світу безкоштовно вивчати англійську мову в після урочний час і під час інтенсивних літніх таборів.

Учасники програми Access також мають можливість більше дізнатися про культуру та демократичні цінності США та брати участь в громадських заходах для покращення соціально-економічного життя рідної країни, а також отримають можливість брати участь в програмах міжнародних академічних обмінів студентів.

Ми раді повідомити, що громадську організацію «Центр Соціального Партнерства» у м. Черкаси було обрано на конкурсній основі, за узгодження з Державним Департаментом США, одним з українських Провайдерів з надання послуг для реалізації  програми Access в середині країни,

Ця програма надасть можливість 40 черкащанам  з малозабезпечених сімей та з молодим людям  з обмеженими фізичними можливостями віком від 13 до 20 років безкоштовно вивчати англійську мову в після урочний час та  під час проведення двох  мовних літніх таборів.  Програма діятиме до 20 січня 2015 року.Залишити відповідь