Запрошуємо на тренінг: “Основи створення тренінгу: програма, методика, принципи”

training               

  Друзі!

Ми в Центрі соціального партнерства віримо, що неформальна освіта є фундаментом формування свідомого громадянського суспільства в Україні. Саме тому, ми сприяємо покращенню якості тренерів і їх тренінгів як результат.

Центр соціального партнерства спільно з Громадським фондом “Суми”  проводять тренінг “Основи створення тренінгу: програма, методика, принципи” ! Тренінг відбудеться 8-10 травня 2015 року в м.Суми (на базі відпочинку).  

Тренери проекту:

Олексій ЧОРНИЙ (м. Одеса) – бізнес-тренер, методолог, тренер розвитку особистості, психолог-консультант, засновник університету неформальної освіти «Unidream».

Олександр КОРНІЄНКО (м.Київ) – професійний тренер і мотиваційний спікер з досвідом близько 9 років, в т.ч. у сфері бізнес-навчання – 6 років, розробник і ведучий бізнес-ігор, психолог-консультант.

Умови участі у програмі необхідно:

1. Бути тренером-початківцем з Сумської області. (Ми шукаємо активістів, що мають мінімальний досвід тренерства і прагнуть покращувати свої професійні здібності)

2. Заповнити АНКЕТУ!

3. Оплатити організаційний внесок для участі у програмі 100 грн.

Останній термін подачі завки – 30 квітня!

Важливо відмітити, що даний тренінг запланований для тих, хто планує використовувати свої навички для розвитку громадського сектору та громадянського суспільства в Україні взагалом. 

Проживання, харчування учасників та роздаткові матеріали забезпезпечують організатори тренінгу.

 

За додаткою інформацією звертаєтесь до координатора тренінгу:

Товстуха Анна

+380662804943

e-mail: 2804943@gmail.com

 Залишити відповідь